سالروز ازدواج دخت نبوت حضرت فاطمه (س) با پیشوای امامت حضرت علی (ع) وهفته ازدواج تبریک وتهنیت باد
جمعه ٠٨ مرداد ١٤٠٠
مدیر کل دفتر

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده
سرکار خانم محمدلو


سایت های مرتبط

 • اقتصادی
  زنان کارآفرین در حوزه اقتصاد دیجیتال توانمند می شوند.

 • توانمندی زنان
  استفاده از ظرفیت علمی، پژوهشی و آموزشی جهاددانشگاهی،در اجرای برنامه و طرح‌های دفتر بانوان

 • درصد بانوان شاغل استان
  درصد بانوان شاغل استان

 • درصدبانوان استان
  نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات بانوان شاغل استان اردبیل تصریح کرد: ۴۸/۸ درصد از جمعیت استان را بانوان تشکیل داده و این قشر از جامعه از توانایی و شایستگی‌های بالایی برای قرار گرفتن در پست‌های حساس مدیریتی برخوردار هستند.

 • اشتغال
  برخورداری ۱۴ هزار و ۶۵۸ زن سرپرست خانوار اردبیل از طرح‌های حمایتی و توانمندسازی، برنامه ریزی ویژه‌ای انجام می‌پذیرد.

آخرین اخبار
مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری
خشونت
در این نشست مدیر کل ، معاون امور اجتماعی ، مشاور امور بانوان بهزیستی ، مدیرکل دفتر زنان و خانواده ، مشاور امور بانوان و کارشناس علوم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکیو مشاور امور بانوان دادگستری حضور داشت . محمدلو مدیر کل بانوان در این جلسه : از جمله موارد قابل بحث در این نشست رابیان مسائل و مشکلات زنان و خانواده در علوم پزشکی ، نقش هماهنگی از صدور مجوز نگهداری توسط دادگستری ، خدمات و کیفیت خدمات ارائه شده به جامعه هدف توسط بهزیستی اعم از معرفی خط اورژانس اجتماعی 123 ، خط مشاوره تلفنی 1480 ، مرکز مداخله در بحران و سایر مراکز حمایتی زیر نظر بهزیستی اعلام نمود. همچنین مقرر شد جهت تسهیل امورات مرتبط و رفع مسائل و مشکلات این ادارات تفاهم نامه همکاری بین بخشی منعقد شود .
 ١١:٠٥ - 1400/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری
هفته ازدواج
دبیل- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: تحصیل فرصت ازدواج را در جوانان به ویژه دختران به تأخیر انداخته و ما با تعلل در این حوزه روبه‌رو هستیم. فریبا محمدلو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در گرامیداشت هفته حجاب و عفاف و ازدواج برنامه‌های مختلفی با رویکرد حفظ بنیان خانواده و تسهیل امر ازدواج در سطح استان اردبیل برگزار می‌شود تا خانواده‌ها بیشتر ترغیب به امر ازدواج ساده و آسان شوند. وی تصریح کرد: در امر ازدواج رویکرد ادارات و سازمان‌ها تنها تسهیل‌گری و سیاست‌گذاری درست در حمایت از زوجین است ولی آنچه که به عنوان محور و ملاک اصلی به شمار می‌رود خود خانواده‌ها در ترغیب فرزندانشان برای سهولت امر ازدواج و سادگی امر وصلت است. مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: هر چند برای جوانان موضوع اشتغال، مسکن و ازدواج سه دغدغه اصلی است اما در استان اردبیل با تلاش و پیگیری استاندار اردبیل حل مشکل اشتغال جوانان به عنوان یک رویکرد اصلی مورد توجه قرار گرفته و حتی با پرداخت تسهیلات کم بهره سعی بر حمایت از اشتغال و کارآفرینی جوانان است. محمدلو یکی از عوامل تأخیر در امر ازدواج جوانان را نبود فرصت اشتغال و فراهم نشدن زمینه مناسب برای تأمین مسکن و سایر نیازمندی‌ها اعلام کرد و افزود: با همکاری مجمع خیرین و در حمایت از زوج‌های بی‌بضاعت تلاش بر این است تا تأمین جهیزیه و حتی تأمین مسکن اجاره‌ای به انجام رسیده و در گرامیداشت این ایام اهدای ۱۱۰ سری جهیزیه را در سطح استان به زوج‌های نیازمند شاهد هستیم. وی به فعالیت مؤثر ستاد تسهیل ازدواج و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین در کمک به توسعه و ترویج این امر حسنه خاطر نشان کرد: نباید فضای ناامیدی و التهاب در رویکرد زندگی جوانان شکل بگیرد بلکه بهتر است با ترغیب و تشویق جوانان به امر ازدواج آن هم ازدواج پایدار به تشکیل نهاد خانواده کمک شود. محمدلو در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با رواج ازدواج‌های اینترنتی و آشنایی در فضای مجازی بسیاری از مسائل و موضوعات اساسی در امر ازدواج نادیده گرفته شده که انتظار می‌رود خانواده‌ها در این زمینه هوشیار باشند تا دختران و پسران متناسب با شرایط زندگی و خانوادگی تصمیم به امر ازدواج گرفته و به فرزندآوری در سال‌های اول اهتمام داشته باشند. وی یکی از دلایل بالا رفتن سن ازدواج جوانان را امر تحصیل آن هم تحصیلات عالیه از سوی دختران اعلام کرد و ادامه داد: شرایطی را باید فراهم کرد تا در این زمینه دیدگاه‌ها تغییر پیدا کند. مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با ابراز نگرانی از ازدواج‌های ناپایدار و ناخواسته در بین زوجین بیان کرد: بهتر است از شرایط کرونایی در جهت تداوم به برگزاری آئین‌های ساده در امر ازدواج استفاده کرده و از تجملات و برخی هزینه‌های گزاف خودداری شود.
 ١١:٠٠ - 1400/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری
عفاف وحجاب
فریبا محمدلو مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل،برنامه‌های گرامی داشت هفته حجاب و عفاف و سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) اظهار کرد با تأکید به مسئله حجاب در طول سال علاوه بر هفته حجاب، دستگاه‌های اجرایی را بر معطوف کردن برنامه‌های فرهنگی حول محور تحکیم بنیان خانواده با موضوع حجاب و عفاف فراخواند و گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید طبق برنامه‌ریزی منظم نشست‌های فصلی در خصوص حجاب و عفاف برگزار کرده و فعالیت‌های انجام‌شده در این زمینه را بررسی و نقاط قو و ضعف را شناسایی کنند.
 ١٠:٤٤ - 1400/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری
کمیته بانوان
ولین جلسه کمیته زتان و خانواده دفتر امور بانوان و خانواده راس ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۴در استانداری اردبیل برگزار گردید. در ابتدای جلسه سرکار خانم فریبا محمدلو مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور نمایندگان امور بانوان و خانواده، به اهمیت نقش بانوان در حضور حداکثری در انتخابات اشاره کردند و نقش بانوان در حضور حداکثری اعضای خانواده در انتخابات را مهم و اساسی دانستند و حضور همه اقشار در انتخابات و انتخاب رئیس جمهور با پشتوانه محکم مردمی را پاسخی محکم به دشمنان نطام و انقلاب عنوان کردند.
 ٠٩:١٨ - 1400/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری
طرح کمند
رویدادکمند باعث ایجاد حس رقابت وحضور در دانشجویان دختر شد
 ٠٩:١١ - 1400/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
اقتصادی
توانمندی زنان
درصد بانوان شاغل استان
درصدبانوان استان
اشتغال
ایثار و شهادت
برگزاری یادواره زنان شهید استان
مشاوره تربیتی با مشارکت بانوان فرهیخته استان اردبیل عملیاتی می‌شود
نظرسنجی
میزان رضایتمندی شما از عملکرد سایت

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 63
 بازدید امروز : 49
 کل بازدید : 328766
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2344
آب و هوا
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.