سال نود و نه «سال جهش تولید»
چهارشنبه ١٤ خرداد ١٣٩٩
اخبار > .


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل

.

فریبا محمدلو ظهر پنجشنبه در جلسه هماهنگی با بانوان شاغل در دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل عنوان کرد: در شرایط کنونی آمار دختران تحصیل کرده بیکار در جامعه با افزایش همراه شده تا بهره گیری از ظرفیت مجموعه‌هایی مثل پارک علم و فناوری برای کارآفرینی در بین جوانان جویای کار به یک ضرورت تبدیل شود.

وی به چگونگی حمایت پارک علم و فناوری از اشتغال جوانان اشاره کرد و ادامه داد: شناسایی ایده‌های نخبگان جامعه، پرورش و تکمیل طرح‌های ارائه شده و در ادامه معرفی بازارهای هدف در پارک علم و فناوری انجام می‌پذیرد تا اعتماد به ظرفیت این مجموعه به عنوان یکی از راهکارهای اساسی برای اشتغال شناخته شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل افزود: در شرایط کنونی جوانان تنها نباید به دنبال تصاحب مشاغل دولتی باشند، بلکه با شناسایی نیازهای جامعه و تقویت مهارت‌های خود مولد کارهای نوین و مورد نیاز باشند.

محمدلو یادآور شد: با مشارکت پارک علم و فناوری جوانان صاحب ایده و فکر می‌توانند صاحب شغل شده و در راستای تحقق اهداف دنبال شده در شعار سال نیز یاریگر فعالان اقتصادی جامعه باشند.

وی در ادامه بر ضرورت بهره گیری از کالای ایرانی تأکید کرد و افزود: به هر اندازه فرهنگ استفاده از محصولات تولید شده در داخل کشور نهادینه شود، در اشتغال جوانان نیز می‌توان گام‌های جدی برداشت.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل در پایان از بانوان به عنوان سفیران حمایت از کالای ایرانی یاد کرد و ادامه داد: با توجه به نقش محوری مادران در خانواده‌ها می‌توان از این قشر فعال به عنوان پیش قراولان فرهنگسازی برای استفاده از کالای داخلی یاد کرد.


١٠:٥٢ - 1398/07/24    /    شماره : ٣٢٣٧١    /    تعداد نمایش : ١٤٣خروج
نظرسنجی
میزان رضایتمندی شما از عملکرد سایت

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 93684
 بازدید امروز : 48
 کل بازدید : 297052
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1555
تمامی حقوق این سایت متعلق به استانداری اردبیل می باشد.